‘’2020’li Yıllarda Finans ve Muhasebe Kariyeri ve Yeni Dijital Beceriler’’ Webinarı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Muhasebe Enstitüsü’nün 50. yıl dönümü kapsamında 23 Aralık Çarşamba günü saat 17:00-19:00 arasında ACCA ile ortak olarak düzenleyeceğimiz ‘’2020’li Yıllarda Finans ve Muhasebe Kariyeri ve Yeni Dijital Beceriler’’ isimli webinar’ımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ACCA Türkiye Gelişmekte olan Ülkeler Başkanı Filiz Demiröz’ün konuşmacı olacağı “2020’li Yıllarda Finans ve Muhasebe Kariyeri ve Yeni Dijital Beceriler” isimli webinar’ımızda, önce 2020’li yıllarda muhasebe ve finans kariyerinde yaşanmasını öngördüğümüz tüm kariyer trendlerini ve alanlarını sonra da muhasebe ve finans alanının yeni yükselen dijital beceri türleri, kullanımı, sunduğu yeni fırsatları ele alacağız. Ayrıca KPMG Türkiye Denetim Direktörü Erman Durmaz, denetim sektöründeki dijital dönüşüm ve güncel uygulamalarını paylaşacaktır.   

Etkinliğimize katılım ücretsiz olup, yerinizi ayırtmak için en kısa sürede katılım bilgileriniz ile turkey@accaglobal.com mail adresinden veya +90 212 3714608 numaralı telefondan kayıt olabilirsiniz.

Tarih: 23 Aralık 2020 Çarşamba

Online Platform Katılım: Webex